Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Sigortalı evden eve nakliyat taşınma sırasında eşya güvenliği için oldukça önemlidir. Maddi değeri yüksek olan eşyaların zarar görmemesi gerekir. Taşınma esnasında alınan darbeler, çizilmeler, kırılmalar eşyalara zarar verebilmektedir. Sigortalı nakliyat ile bu riskin önüne geçilmektedir. Ortaya çıkabilecek sıkıntılı durumlardaki maddi hasarlar sigorta şirketince karşılanmaktadır. Evden eve nakliyat firmaları eşyaları sigortalatmak zorundadır. Bazı firmalar bu hizmeti vermeyebilir.

Bizler Narin Nakliyat olarak sigortalı nakliyat hizmetlerini sizlere sunmaktayız. Şehir içi ya da şehirlerarası taşınmak zorunda olanlar bizlerden evden eve nakliyat hizmetini kaliteli ve güvenli bir şekilde alabilirler. Uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri de firmamız tarafından verilmektedir. Yakın ya da uzak mesafe fark etmeksizin bütün eşyalarınızın sigortalanması tarafımızca sağlanmaktadır. Böylece sizlerin maddi kayba uğramasını da engellemiş olmaktayız. Bizden alacağınız diğer hizmetler için bizi arayabilir ayrıca fiyat teklifi de isteyebilirsiniz.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Firmamız sigortalı evden eve nakliyat hizmetlerini tüm müşterilerine sunmaktadır. Taşınma durumu söz konusu olan kişilere öncelikle ekspertiz hizmetimiz bulunmaktadır. Ücretsiz olarak sizlere gönderdiğimiz ekspertizimiz bütün araştırmalarını yaparak sizler için en makul fiyatı belirlemektedir. Personellerimiz eşya paketleme konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Eşyaların güvenle taşınabilmesi için paketleme konusu oldukça önemlidir. Her bir eşyanız kendine uygun olan ambalaj malzemesi ile kaplanmaktadır. Sökülmesi gereken mobilyalar bulunuyorsa parçalara ayrılarak sarılmaktadır.

Kumaş aksanlı olan eşyaların kumaşları yırtılmasın diye korumaya alınmaktadır. Beyaz eşyalara da büyük bir hassasiyetle yaklaşılmaktadır. Çizilmelerden ve darbelerden korunması için beyaz eşyaların kaliteli ambalaj malzemeleri ile kaplanması önemlidir. Kırılması yüksek ihtimal olan cam eşyalar sarılarak kutulara yerleştirilir. Ekibimiz bütün güvenlik önlemlerini alarak eşya paketleme hizmetini sizlere sunmaktadır. Bu önlemlerden sonra istenmeyen sıkıntılar yaşanırsa sigortalı taşımacılık hizmetleri ile eşyalarınızı güvenceye almaktayız.

Sigortalı Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetleri içerisinde asansörlü nakliyat eşyalarınızın güvenli bir şekilde kamyona indirilmesini sağlamaktadır. Pencere ya da balkonunuza konumlanan asansör eşyaların hızlı bir şekilde taşınmasını da sağlamaktadır. Neticede merdivenden indirilmek zorunda kalınan eşyaların köşelerinin dönemeçlerde darbe alma riski fazladır. Ama seyyar asansörde bu durum söz konusu değildir. Üstelik yüksek katlı binalarda otuyor olsanız da eşya indirilmesi ve çıkarılması asansörle oldukça kolaydır.Sigortalı asansörlü evden eve nakliyat eşyalara zarar verme riskini minimum seviyeye indirir. Öncelikle asansör kurulumu için evinizin konumunun uygun olup olmadığına bakarız. Dar sokakta oturmuyorsanız, yola bakan balkon mevcutsa kamyonumuz hemen konumlanarak paketlenen eşyalar büyük bir titizlikle indirilir. Kamyona yerleşim de ekibimiz tarafından planlanarak yapılmaktadır. Gidilen yerde yine asansörü kurarak eşyalarınızı çıkarmaktayız. Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti taşınmaları kolaylaştırmakta ve eşyalara zarar gelme riskini azaltmaktadır.

Profesyonel Sigortalı Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz Firmamızla anlaşma sağladığınız anda sizlerle aramızda nakliyat sözleşmesi yapılmaktadır. Bu sözleşmede alacağınız hizmetler kalem kalem yazılmaktadır. Sözleşmeye eklemek istediğiniz maddeler varsa onları yazabiliriz. Ayrıca nakliyat hizmetleri haricinde talep edilen hizmetler de söz konusu olabilmektedir. Sigortalı evden eve taşımacılık hizmeti alıyor olmanız sigorta şirketi tarafından ortaya çıkabilecek zararların ödenmesini kapsamaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız müşterilerinin herhangi bir zarar ve ziyanla karşılaşmaması için büyük bir özen göstermektedir. İstenmeyen durumlar için de sigorta yaparak eşyalarınızı emniyete almaktadır.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat ile Ofis Eşyalarının TaşınmasıOfisini bir yerden farklı bir yere taşıyacak olanlar büyük bir telaş ve karmaşa içerisine girmektedir. Bazı sebeplerden dolayı iş yerinizi şehir içinde ya da şehirlerarasında taşımanız gerekebilir. Ofis taşıma hizmetlerinde işinde profesyonel olan ekibimiz bütün ofis eşyalarını ve mobilyalarını paketleyecektir. Özellikle elektronik cihazlarınız için özel önlemler de alınmaktadır. Kolay bir şekilde ofisini taşımak isteyen kişiler bize ulaşabilir. İris Narin Nakliyat olarak kaliteli bir taşınma hizmetini iş yerinizin taşınmasında da sunmaktayız.

Sigortalı evden eve nakliyat hizmetleri ofis, büro, atölye, fabrika, dükkan, iş yeri taşımalarında da geçerlidir. Farklı büyüklükte olan araçlarımız az ya da çok olan eşyaların taşınması için sizlere sunulmaktadır. Uzun yıllardan beri nakliyat sektöründe olmamız tecrübe kazanmamızı da sağlamıştır. Ofisiniz taşınacağı zaman bizi tercih ederek kaliteli sunmuş olduğumuz hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bireysel ya da kurumsal iş yerleri taşınması gerektiği hallerde bizi arayarak fiyat teklifi alabilir uygun fiyatlarımızdan faydalanabilir.

Sigortalı Kurumsal Evden Eve NakliyatKurumsal olan iş yerlerinin taşınması gerektiğinde eşyaların hiçbirinde zarar görülmemesi önemlidir. Hastane, banka, spor salonu, okul, alışveriş merkezi, fabrika gibi kuruluşlarda oldukça önemli olan eşyalar ve cihazlar bulunmaktadır. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti kurumsal müşterilerde oldukça önemlidir. Paha biçilemez değerlere sahip olan elektrikli ve elektronik eşyaların güvenle farklı adrese iletilmesi gerekir. İşinde profesyonel olan ekibimizle eşya paketleme ve taşıma konusunda hizmetlerimiz devam etmektedir. Müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Avantajları Sigortalı evden eve nakliyat avantajları arasında eşyalarınıza gelebilecek zararlarda sizin maddi bir kayıp yaşamamanız bulunmaktadır. Bu da bütçenizde herhangi bir sıkıntı oluşmamasına neden olmaktadır. Az ya da çok olan eşyalarınız sigorta şirketince sigortalanır. Güven içinde taşınır. Böylelikle sizler de büyük bir külfetin altına girmeden taşınmış olursunuz. Firmamız sizlere sigortalı taşımacılık konusunda garanti sunmaktadır. Taşınma öncesinde hasarlı olan eşyalar tespit edilir. Bunlar sözleşmede belirtilir. Taşınma işlemi bitince bütün eşyalarınızın kontrolünü sağlayabilirsiniz. Sizlere sunulan diğer avantajlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Hizmetini Bizden Alabilirsiniz! Firmamız eşyalarınızın güvenliği için birçok hizmeti sizlere sunmaktadır. Eşya paketleme, asansörlü taşımacılık, sigortalı nakliyat hizmetleri tüm müşterilerimiz için geçerlidir. Ev ya da iş yerinin taşınması gerekenler işinde uzman olan firmamıza bu konuda güvenebilirler. 1999 yılından beri bu sektörde hizmet vermekteyiz. Sadece yurt içinde değil yurt dışında da nakliyat hizmetlerimiz bulunmaktadır. Karayolu, denizyolu, demiryolu taşımacılığı uluslararası olarak sizlere sunulmaktadır. Farklı ülkelere taşınmak zorunda kalanlar İris Narin Nakliyat farkını yaşayarak güven içinde taşınabilirler. Lojistik hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir. Sigortalı evden eve nakliyat hizmetlerinin sunulduğu alanlar şunlardır:• Evden eve nakliyat• Depolama• Banka taşımacılığı• Arşiv taşımacılığı• Üniversite taşımacılığı• Para kasası taşımacılığı• Müze taşımacılığı• Kurumsal taşımacılık• Fuar taşımacılığı• Villa taşımacılığı• Şehir içi taşımacılık• Şehirlerarası taşımacılık• Fabrika taşımacılığı• Ofis taşımacılığı• Hastane taşımacılığı• Uluslararası nakliyat Sigortalı Evden Eve Nakliyat Fiyatları Sigortalı evden eve nakliyat fiyatları ayrı bir ödeme şekli olarak sizlere sunulmamaktadır. Firmamızın size sunmuş olduğu fiyat teklifinde sigortalama ücreti de dahildir. Sizlerden ayrı bir ücret talep edilmez. Bizler evden eve taşımacılık hizmetini sunarken taşımacılık yapılacak yolun mesafesini, eşya paketleme hizmetlerini, eşyaların azlık çokluk derecesini ve asansörlü taşımacılığı fiyata dahil ederek sizlere söyleriz. Size sunulan fiyattan başka ekstra bir ücret söz konusu olmamaktadır.

Evden eve taşımacılık fiyatları firmamız tarafından uygun ve indirimli olarak sizlere sunulmaktadır. Aile bütçenizi zorlamadan kaliteli bir taşınma hizmeti alabilirsiniz. Hem yorulmadan hem de zahmete girmeden kolayca taşınabilirsiniz. İris Narin Nakliyat firmamızı arayarak taşınacağınız günü bize bildirebilir ve hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.

TIKLA ARA 05395747713