Expetiz Hizmeti

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile herhangi bir taşıma ve nakliye işlemlerinin yapılmadan önce eşyaların taşınmaya başlanacağı yer ile nakil edilecek yer arasındaki mesafe belirlenir. Ayrıca, paketleme, eşyaların miktarı, anlaşma maddeleri yazılır. Bunun sonucunda, aracın büyük veya küçük olacağı ve personel sayısının taşıma işlemi yapacağı gibi her türlü ön hazırlık gerçekleştirilir.

Ekspertiz Nedir ve Avantajları Nelerdir?

Edirne Evden Eve Nakliyat Ekzpertiz hizmeti
Ekzpertiz hizmeti

Her türlü taşıma işlemlerinizde evden eve nakliyat, yazlıklara nakliyat, şehirlerarası nakliyat, öğrenci taşıma, parça eşya gibi tüm taşıma işlemlerinizin gerçekleşmesinde büyük rol oynar. Bu işlemin nasıl olacağını belirleyen taşınacak eşyaları yerinde gelip gören tespitini yapıp taşına işlemlerinde gerekli olan her ayrıntıyı kararlaştırır. Bu sayede daha sonra yaşanacak herhangi sürprizlerle karşılaşmamanız adına çok önemli ve gereklidir. Ekspertiz ile yapılan anlaşma taşıma ve sonrasında ekstra fiyat  talep edilemez. Bu sebeple müşterilerimizle de her türlü yaşanacak olumsuzluğun önüne geçmiş olunur.

Ücretsiz Ekspertiz Neden Tercih Edilmelidir

Evden eve nakliyat ekspertiz gönderilmeyen bir nakliye şirketiyle anlaşma yaptığınızda taşıma anında ve sonrasında birçok istenmeyen olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Örneğin, yaşamış olduğunuz alandan eşyaların taşınması için asansörlü aracın gerek olup olmadığı mutlaka belirlenmelidir. Ekspertiz hizmeti sayesinde doğru aracın belirlenmesi zaman kaybına engel olur. Bunun dışında taşınma öncesinde eksper raporu olmaması yüksek fiyatlar talep edilmesine de neden olabilir.

Bu anlamda öcretsiz hizmeti çok önemlidir. Genel olarak kaliteli bir nakliye firmasında sunulması gereken en önemli ve ilk sırada yer alan ücretsiz ekspertiz hizmetleri olması gerekir.  Buna ek olarak olası yaşanabilecek problemlerin önüne de geçilmiş olur. Bizler sizlerin hiçbir problemle karşı karşıya kalmamanız adına her türlü değerlendirmeyi göz önüne alarak işlerimizi dikkatle yapmaktayız. Bu doğrultuda yılların verdiği deneyim ile profesyonel hizmet veriyoruz

TIKLA ARA 05395747713