Şehir İçi Nakliyat

Şehir İçi Nakliyat Firmamız, sektöründe en fazla tercih edilen ve müşteri memnuniyeti konusunda adını duyurmuş bir firmadır. Özfilo Nakliyat olarak 1999 yılından itibaren hızlı bir şekilde kaliteli hizmetler vermeye ve kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz. Şehir içi nakliyat hizmetimizi tamamen müşteri taleplerine öncelik vererek, profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz.

Rakip firmaların aksine, her bütçeye uygun nakliye hizmeti sunmaktayız. Bununla beraber nakliyat sırasında son teknoloji ekipmanlar ve kaliteli ambalaj malzemeleri kullanmaktayız. Eşyalarınızın sevki esnasında herhangi bir sorunla karşılaşılmaması için titizlikle çalışmalarımızı yapmaktayız. Olası risk durumunda ise eşya nakliyat sigortası hizmetimiz ile eşyalarınızı güvence altına alabilirsiniz.

Firmamız 7/24 hizmet vermektedir. Belirttiğiniz saatte ekibimiz evinize gelmekte ve öncelikli olarak eşyalarınızın analizini yapmaktadır. Şehir içi nakliyat hizmetimiz, alanında uzman ve deneyimli personeller tarafından yapılmaktadır. Deneyimli personellerimiz eşyalarınıza uygun olan ambalaj malzemesiyle, ayrı ayrı paketleme işlemi yapmaktadır. Bu sayede nakliyat öncesinde hiçbir şekilde eşya paketleme işlemi yapmanıza gerek kalmamaktadır.

Evden eve nakliyat süresince her bir işlem özenle ve titizlikle yapılmaktadır. Aynı gün içerisinde hızlı bir şekilde taşınma işleminiz gerçekleştirilmektedir. Gerek paketleme gerekse taşıma süresi hızlı bir şekilde yapılarak, aynı gün taşınmanız sağlanmaktadır. Tecrübeli personellerimiz sayesinde her bir işlem profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

 Asansörlü Evden Eve Nakliyat görseleri
Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Şehir İçi Nakliyat Fiyatları

Gelişen teknolojiyle beraber, ekipmanlarımızı sürekli olarak yenilemekte ve son teknoloji ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz. Pek çok nakliye firmasından ayrıcalıklı olarak, şehir içi nakliye fiyatları konusunda oldukça uygun fiyat seçenekleri sunmaktayız. Fiyatlandırma politikamız, her bütçeye uygun olacak şekilde ayarlanmaktadır.

Şehir içi nakliyat hizmetimizi  ve her semt ve ilçeyi kapsayacak şekilde vermekteyiz. Bu hususta günden güne araç filomuzu genişleterek ve hizmet kapasitemizi arttırmayı hedeflemekteyiz.

Her cebe hitap edecek fiyatlandırma ile çok daha fazla insana kaliteli hizmetler sunmayı amaçlamaktayız. Özfilo Nakliyat olarak, taşınırken gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz ve uygun fiyatlar ödeyerek profesyonel hizmet alabileceğiniz bir nakliye firmasıyız.

Sektöründe en fazla tercih edilen nakliye firması olarak, vizyonumuz daima uygun fiyata kaliteli hizmet sunmak olmuştur. Şehir içi nakliyat hizmetimizi deneyimli ekibimiz, kaliteli ambalaj malzemelerimiz ve hızlı taşımacılık ilkelerimiz doğrultusunda sunmaktayız. Eşyalarınızı en hızlı şekilde taşıyarak, güvenli ve faydalı hizmetler vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetini esas alarak günden güne hizmet alanımızı genişletmeye devam etmekteyiz. Taşımacılık hizmeti sonrasında olumlu geri dönüşler ve çevre tavsiyeleri sayesinde, hızlı bir şekilde büyümeye devam etmekteyiz. Bu açıdan şehir içi nakliyat ihtiyaçları için en fazla tercih edilen firmalardan biri olmanın gururunu yaşamaktayız

TIKLA ARA 05395747713