Eşya Deplama

Eşya Depolama

eşya depolama sektöründe kurumsal olmanın verdiği sorumluluk ile hareket ediyoruz. Depolarımızı her gün dezenfekte edip temizliyoruz. Depolarımızın yüksek katta olması ise rutubet olmasını engellemektedir. Ayrıca depolarımız ev hali gibi parkelidir. Böylelikle ev eşyalarınızı depoladığımızda küflenme problemi ile karşılaşmazsınız. Eşyalarınız ise özel ambalaj malzememiz ile A’dan Z’ye sarılır ve tek kullanımlık olarak sizin için tedarik edilir.

Evden Eve Nakliyat Eşya Deplam Hizmeti

Evden eve nakliyat eşya depolama görseli
Evden eve nakliyat eşya depolama

sektöründe depolama firmaları arasında en kaliteli hizmeti en uygun veren firmamız daima uygun çözümler ile sizlerin karşısına çıkıyor. Depo İ firması olarak sayısız tecrübe sahibi olan firmamız geniş depo ağı olan firmalar arasında yer almakta.

Narin Evden eve nakliyat alanında da hizmet veren firmamız yine bu alanda ücretsiz expertiz hizmeti sunarak müşterilerin taşınmadan önce nakliyat ve depolama işlemlerinde önceden bilgi sahibi olmasına önem göstermektedir. Depolanacak ya da nakliyatı yapılacak eşyalarınız ister ev eşyası ister ofis eşyası olsun sökme ve kurulum hizmetlerini firmamızdan ücretsiz olarak talep edebilirsiniz.

Nakliyat ya da depolama sigortası bakımından Türkiye’nin en kaliteli sigorta firmaları ile çalışan Narin Depolama kırılan ya da zarar gören eşyalarınızın zararını karşılamak için sizlere yardımcı olmaktadır.

Narin Nakliyat ve Depolama firmamız isteğe göre Asansörlü Nakliyat hizmetide sunmaktadır. Asansörlü olarak 15.kata kadar hizmet veren firmamız eşyaların hasar görmemesi için asansörlü araçlarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Özel mobilyalarınız ve kırılacak eşyalarınız için paketleme ve ambalajlama hizmetlerinde en kaliteli kaplama kağıtları ve kartonları kullanan firmamız yine nakliye sırasında kapalı kasa araçlarımızla eşyalarınızın zarar görmesini en aza indiriyoruz.

TIKLA ARA 05395747713