Velimeşe Evden Eve Nakliyat

Velimeşe Evden Eve Nakliyat

Velimeşe Evden Eve Nakliyat

 

Velimeşe Evden Eve Nakliye 

Velimeşe Evden Eve Nakliyat olarak kendi sektörümüzde edindiğimiz tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışımızla sürdürdüğümüz Evden Eve Nakliyat hizmetimiz siz değerli müşterilerimiz dahilinde gündemde en üst düzeyde olmamızı sağlamıştır.

Bu nedenle Narin Evden Eve nakliyat Nakliyat olarak  sizlere her zaman olduğu gibi bundan sonraki hizmetlerimizi daha geniş ve kapsamlı birer uygulama ve hizmet sunmak amacıyla çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Geçmişte siz değerli müşterilerimize sunduğumuz bir çok hizmetler içerisinde bulunan samimi duygularımız ile sizlere yaptığımız taşımalar sonucu ile sizlerin de görüşlerinizi değerlendirip bu güne gelmiş olmamız, siz saygın müşterilerimizin katkılarıyla  da olmuş bulunmaktadır.

Şimdiki taşımalar ile hayatımızda oluşan nice yenilikler ve kolaylık sağlayan bir çok hizmetler gündemimizde ve kendi bünyemizde mevcuttur. Bunlara rağmen siz değerli müşterilerimize daha da güvenli ve kapsamlı bir taşıma yapmak adına çalışmalarımız sürekli devam etmektedir.

Bizim ilk ve tek hedefimiz olan müşteri kitlemizi en üst seviyeye ulaştırmak ve geniş bir taşıma sektörü haline getirmektir.  Velimeşe Evden Eve Nakliye sektörü hepimizin bildiği üzere son derece uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir işlemdir. Bizler bu konuda her şeyi en ince detayına kadar düşünüp en üst düzeyde hizmetlerimizi veriyoruz.

Sizlere hiç bir şekilde üzüntü yaşatmadan verdiğimiz hizmeti gurur içerisinde sonlandırıyoruz. Sizler de uygun fiyat ve kaliteli bir hizmet almak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Bizlerle taşınan bir müşterimiz kesinlikle hiç bir şekilde başka alternatif bakmaksızın her zaman bizleri tercih ederler ve bu konuda son derece sizlere bu güveni sağlıyoruz. Peki bizimle taşınmak istemeniz halinde sizleri hangi hizmetler bekliyor? Gelin sizlerle beraber sizlere vereceğimiz hizmetlerden bazılarını konuşalım…

VELİMEŞE EVDEN EVE TAŞIMA ÖNCESİ EKSPERTİZ 

Öncelikle bizlerle irtibata geçmeniz halinde sizlere eksper hizmetimizi sunuyoruz, bu hizmeti aldığınız an itibari ile tarafımızdan sizlere tamamen ücretsiz bir şekilde gönderilirken taşınma esnası ve sonrasında herhangi bir sıkıntı yaşamamak adına sizlere ilk kez tarafımızdan yapılan bir hizmettir. Yapılan bu hizmet siz değerli müşterilerimizin evinizdeki eşya mobilya oda sayısı ve eşyaların yoğunluğu tespiti yapılıp bundan sonraki taşıma işlemleri için uygun araç ve malzeme temini etmek amaçlı yaptığımız bu hizmet  Velimşe Evden Eve Taşıma öncesi için iyi derecede bir hizmettir.

SİGORTALI EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Bu konu tarafımızdan sizlere sunduğumuz eşyalarınızın tümünü özellikle beyaz eşya ve buna benzer elektronik eşyaların kasko gibi düşünebilirsiniz, Tamamen sizlerin güvenliği için olan bir hizmet olup taşınma esnasında eşyalarınızda oluşabilecek bütün hasar ziyan ve kırılma gibi durumlarda sigorta şirketi ile irtibata geçilip bu konuda yapılan zabıt sonrası değerinde ödenek sağlamaktayız. Yapılan bu hizmet müşterilerimizin rızası ve onayı olmadan kesinlikle yapılmaz. Yapılan sigortalama sözleşmesi taşınma fiyatına dahil olmadan ayrı bir şekilde sigorta şirketi ile irtibat kurduktan sonra fiyat belirlenir.

AMBALAJ VE PAKETLEME

Bu hizmetimiz ile son derece teknoloji ve endüstriyel onaylı malzemelerden oluşan ambalaj ve paketleme malzemesini kullanmaktayız. Velimeşe Evden Eve Nakliya firması  Narin Nakliyat olarak bu konuda hassas ve son derece duyarlı bir şekilde hareket ediyoruz. Hijyenik ve temizlik konusunda yapılan bu hizmet siz değerli müşterilerimize laik bir taşıma gerçekleştirmek  için elimizden gelenin her zaman en iyisini yapıyoruz. Mobilya koltuk takımı ve elektronik eşyalar için son derece kullanışlı ve sağlam olan iç yüzeyinde sünger ile kaplı baloncuklu patpat ile paketlenmesi yapılmaktadır. Yapılan bu paketleme sonucu taşınma esnasında darbeye ve çizilmeye son derece dayanıklı olup kesinlikle yırtılmaz.

Müşterilerimiz talebi üzerine toplamalı olarak ta hizmetimiz mevcuttur. Bu hizmet siz değerli müşterilerimiz sadece özel eşyalarınızı alıp geriye kalan mutfak ve giysi eşyalarınızın toplanmasını bizlere bırakabilirsiniz. geriye kalan bütün eşyalarınız en ufak parçaya kadar tarafımızdan toplanıp taşınmaya hazır vaziyette bırakılır.

MARANGOZLU EVDEN EVE TAŞIMA

Firmamız tarafından sizleri hiç bir şekilde yormadan özel olarak yetiştirdiğimiz mobilya montaj ve marangoz ustamız ile evinizde bulunan bütün monte ve de monte olan dolap, vestiyer, televizyon ünitesi ve çocuk odası takımı gibi mobilyalar firmamız tarafından söküm ve kurulumu yapılır. Yapılan bu hizmet firmamız dahilinde olup sizlerden kesinlikle her hangi bir ek ücret talep edilmez. Sizler yeter ki isteyin biz yapalım.

VELİMEŞE ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Bu hizmetimiz siz değerli müşterilerimizin eşya taşıması için tasarlanan son derece kullanışlı ve olmazsa olmazlardan olan bir sistem haline gelmiştir. Asansörlü Taşımacılık Sistemi ile taşınan eşyalar hem pratik  hem de son derece sağlıklı bir taşıma yapmanızı sağlar, en yüksek katlara kadar ulaşabilen bu sistem istenilen her yere kurulma  kolaylığı bulunur önceden paketlenmiş ve taşınmaya hazır hale getirdiğimiz eşyalarınızı bu sistem ile Velimeşe Evden Eve Nakliyat sırasında sizlere sadece keyif ve zevkle izlemek kalıyor.

ARAÇLARIMIZ VE TAŞIMA EKİBİMİZ

Araçlarımız Evden Eve Eşya Taşıma adına özel olarak tasarlanmış içi dışı pırıl pırıl olan Evden Eve çelik kasalardan oluşan araçlardır kasa içi halı ile dizayn edilmiş bu araçlar taşınma esnasında eşyalar hiç bir şekilde zarar görmez ve bu konuda yine uzman tecrübeye sahip elemanlarımız bu iş için özel yetişen elemanlarımız olup sadece evden eve eşya taşımasını yapmaktalar bu ve bunun gibi daha dile getirmediğimiz bir çok hizmetimiz mevcut olup siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Sizlerde bu keyifli anları bizlerle yaşamak için beklemenize gerek yok sizlere bir telefon kadar yakınız unutmayın ki her nakliyeci beklediğiniz sonucu vermez ama biz istediğinizin en fazlasını vermek için buradayız bir an önce bizleri ARAYIN ve randevunuzu alın NARİN EVDEN EVE NAKLİYAT Sizin taşıma uzmanınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA 05395747713