Adana Evden Eve Taşımacılık İçin Nasıl Çalışıyoruz ?

Müşterilerimiz bize ulaştığı anda bir süreç başlatırız. İşe eşyalarınızı tespit etmek ve planlama yapmak için ekspertiz hizmeti ile başlıyoruz. Ev taşıma sürecinizi en iyi şekilde koordine edebilmek için en önemli adımlardan biridir. Ekspertiz aşamasında evden eve taşıma fiyatları belirlenir anlaşma sağlanır. Sigorta ve sözleşme gibi evraklar hazırlanır. Asansörün ve kamyonun yanaşacakları alana kadar her iş planlanır. Elemen sayısı ve paketleme malzemeleri ayarlanır. Taşıma günü şu şekilde işler ;

a) Eşyaların Toplanması

Bu aşamadan küçük eşyalarınız toplanır. Mutfak malzemeleri,ayakkabılar,biblolar ve benzeri küçük eşyalarınızı toplama için özel plastik sandıklarımız mevcuttur. Bu sayede sizi koli arama derdinden kurtarmış oluyoruz. Ancak elbise gibi özel eşyalarınızı kendiniz toplamanızı tavsiye ediyoruz.

b) Mobilya ve Beyaz Eşya De Montaj

Paketleme admına geçmeden önce küçük eşyaların ardından mobilya ve beyaz eşyalar de monte edilir. Yatak odası dolabı gibi büyük parçalar sökülür. Bu iş için her ekibimizde mobilya montaj elemanları mevcuttur. Her marka mobilya ve beyaz eşya de montaj ve montaj işlemi tarafımızca yapılır ve ek ücret talep edilmez.

d)Paketleme Aşaması

Tüm eşyalar hazır duruma gelince paketleme adımı başlar. Baloncuklu naylon ile zarar görmesi ve kirlenmesi muhtemel tüm ev eşyalarınız muntazam ve hijyenik şekilde paketlenir. Ambalajlamadan eşya taşıma firma elemanlarımıza yasaklanmıştır. Bu konuda derhal firmamızı arayıp bilgi verebilirsiniz.

d) Yükleme Aşaması

Tüm işler bitince yükleme aşamasına geçilir. Bu aşama her işten daha önemlidir. Eğer eviniz 2. kat üzeri ise mutlaka asansörlü evden eve nakliyat hizmeti sağlıyoruz.  Asansör kurulur kamyon yanaşır. Eşyalarınız apartman boşluklarını görmeden dış cepheden direk araca hızlı ve sorunsuz şekilde yüklenir. Kamyonda son derece tecrübeli elemanlarımız mevcuttur. Eşyalarınız en doğru şekilde istif yaparlar.

e)Fiyatlandırma

Çerkezköy evden eve nakliyat fiyatları için sabit fiyat vermemiz zor. Eşyaları görmek ve katları bilmek gerekir. Sizin için örnek bir Çerkezköy evden eve nakliye fiyatı vereli. Örnek olarak 2+1 evinizin 3. katdan 4. kata taşınma işlemi ortralama 4000₺ civarı taban fiyatdır. Fiyat teklif formumuzu doldurarak ney fiyat tahmini alabilirsinz

Her geçen gün kalabalıklaşan şehirlerde, çok yüksek katlı binalar ve siteler inşa edilmektedir. Ayrıca bazı apartmanların merdiven boşlukları, çok dardır. Bu nedenle asansörlü taşıma hizmeti, nakliyat hizmetlerinde eşya taşımada kullanılmaktadır. Firmamız eşyaları, dar merdiven boşluklarında herhangi bir hasar görmemesi için asansörlü taşıma hizmetiyle eşyaların güvenli bir şekilde araca yerleştirilir. Adana Asansörlü taşımacılık hizmeti günümüzde artık …

Çerkezköy Ev Taşıma

Çerkezköy ev taşıma firması olarak geniş bir araç filomuz vardır. Taşımacılık sırasında tüm eşyalarınız garantili olarak sigorta kapsamında taşınır. Narin Nakliyat en eski Çerkezköy ev taşıma şirketlerinden biridir. Dolayısı ile en tecrübeli firmalar arasında yer alıyoruz. Çerkezköy ev taşıma firmaları arasında fiyat performans açısından seçebileceğiniz en iyi firmaların başında geliyoruz. Bugüne kadar ev taşıma hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin geri dönüşünden kaliteli hizmet verdiğimizin farkındayız.

Çerkezköy Nakliyat Hizmetleri

Evden eve taşıma hizmetimiz ile birlikte diğer Çerkezköy Nakliye hizmetlerimiz de mevcuttur. Örneğin küçük nakliyat, parça nakliyat,şehirler arası nakliyat gibi pek çok alanda hizmet veriyoruz. Kapsamlı bir Çerkezköy evden eve nakliyat alt yapımız mevcuttur. Taşımacılık ve nakliye adına her türlü ihtiyaca cevap verecek araç ve gereç bünyemizde mevcuttur. Nakliye Çerkezköy deneyimlerimize göre her eşyaya her araç olmamaktadır. Bu sebeple çeşitli nakliye araçlarına sahibiz. Kamyonet ve mini Çerkezköy evden eve nakliyat araçlarımız da mevcuttur.